قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
اجرای زیبایی بود - گامانگی
 
گامانگی
حدث بزن
صفحه نخست           نسخه موبایل          عناوین مطالب              قالب وبلاگ           تماس با من
درباره وبلاگ


علیرضا حاج ملا مهدی از سال 64 تئاتر را شروع نمودم . بازیگر رادیو تلوزیون و سینما کارنامه ی هنری : ایفای نقش در حدود ۱۷ نمایشنامه افتخار حضور در ۵ سریال ۱ مورد کارگردانی نمایش بازی در بسیار تا بسیار نمایشنامه ی رادیویی همکاری ، ساخت و طراحی کارهای جانبی یک نمایش و نهایتاً در این کارنامه ی سیاه با بازی در 8 فیلم سینمایی در خدمت شما هستم .

نمایشنامه پنجره به روایت دوستان و پیش کسوتان  

 

با سلام مجدد  

راستش چندی پیش شنیدیم و دیدیم که پشت دربهای بسته ی انجمن نمایش قبلی که نامش هم گویا تغییر یافته عده ای از عزیزان و پیشکسوتان هنر نمایش در حال آماده سازی و تمرین یک نمایشنامه خوب و شایسته به نام پنجره نوشته استاد ارجمند علی رضایی و به کارگردانی عزیز بزرگوار استاد احمد حبیب زاده بودند .  

همه منتظر شروع اجرا و دیدن این نمایش بودند چون هر چند سال یکبار پیش می آید که هنرمندی به خود جرات می دهد و کاری برای اجرای عموم آماده می سازد . بگذریم  

تمام انتظارها به پایان یافت و آن لحظه ی موعود فرا رسید . خبردار شدیم این نمایش نامه قرار است ده روز به اجرا در بیاید . ما هم خودمان را برای دیدن این نمایش آماده کردیم و یک روز مانده به پایان مدت معین شده به سالن رفتیم تا آن کار را به نظاره بنشینیم ( البته اینکه بنده جمع صحبت می کنم به علت این است که چند نفر بودیم ) اینو گفتم که یه وختی سوع تغذیه نه سوع ... ولش کن خب کجا بودیم آها . لحظه ای که وارد سالن شدیم به صحنه ی بسیار زیبا و خیره کننده ای روبرو شدیم ساخت زیبا و فوق العاده ی دکور که زحمت استاد عزیز و فروتنمان استاد پریش که واقعاْ خسته نباشند .  

گروهی از بچه ها یک ور و گروهی دیگر ور دیگری نشسته بودیم تا موسیقی شروع نمایش به صدادر آمد و چراغها خاموش شدند همه ساکت شدند وقتی که چراغها روشن شد .  

ادامه ماجرا و داستان زیبای ما به روز دیگر .  

 

علیرضا

دوشنبه 20 مهر 1388 :: 11:45 ب.ظ ::  نویسنده : علیرضا
.: Weblog Themes By PICHAK :.
 
   
قالب وبلاگقالب وبلاگ
mouse code|mouse code

کد ماوس